Hakkımızda

Hakkımızda

Gustorante Cafe More ailesi olarak siz değerli konuklarımızı Türk misafirperverliği ve dünya mutfaklarından çeşitli lezzetlerimiz ile ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Gustorante ailesi olarak konuklarımızı özenle hazırladığımız yiyecek ve içecek çeşitlerimizin yanı sıra keyifli ve kaliteli vakit geçirmesini temel esas alarak ve müşterilerimizin de taleplerini göz önünde bulundurarak hazırladığımız Gustorante Cafe More isimli işletmemiz;

15 Aralık 2018 tarihinde, Fethiye Foça Mahallesi Yerguzlar Caddesi üzerinde Kurucusu Sebahat ÇETİN ve ailesi tarafınca hizmete açılmıştır.

Kısa sürede insanların ilgi gösterdiği ve günün her saatinde büyük bir keyif ile gelerek zaman geçirdikleri işletmemiz boş zamanlarını elit mekanlarda ve hoş ikramlar eşliğinde geçirmek isteyen kişilerin değişmez adresi haline gelmiştir.

Özellikle kalabalık arkadaş buluşmalarında akla gelen ilk isimlerden biri olarak ön plana çıkan kafemiz, her zaman müşteri memnuniyetini amaçlayan hizmet anlayışından uzman kişilerin tercihleri ile yapılan kaliteli dekorasyonuna kadar birçok konuda insanların beklentilerini fazlası ile karşılamaktadır.

Hem kafe hem Restoran tarzında verdiğimiz hizmetlerimiz ile ister günlük hayatın koşuşturmacısında leziz bir kahve veya çay ile kısa bir mola verebilir isterseniz de sevdikleriniz ile kaliteli bir akşam yemeği için bizleri tercih edebilirsiniz.

“Siz de kaliteden ödün vermeyen kişilerdenseniz sizleri de en kısa zamanda Gustorante Cafe More bekliyoruz.”

Hakkımızda

Gustorante Cafe More ailesi olarak siz değerli konuklarımızı Türk misafirperverliği ve dünya mutfaklarından çeşitli lezzetlerimiz...

Devamı
Canlı Destek Online